Добре дошли в отбора на POWER FOOD!
Jul 20, 2018

Archive: Posts

ТУРНИР ПЛОВДИВ 2018 – 21 април 2018

ТУРНИР ПЛОВДИВ 2018 – 21 април 2018 – КЛАСИРАНЕ

 

ВИЖ СНИМКИТЕ ОТ ТУРНИРА

БЪЛГАРСКА БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС ФЕДЕРАЦИЯ

ТУРНИР „ПЛОВДИВ“ – 21.04.2018 г.

КЛАСИРАНЕ

Категория: Жени Фитнес Опън

място № Състезател Клуб град точки
1 2 Илина Бояджиева Масъл Арт Пловдив 5
2 1 Милена Мирева Аполон Роси Кюстендил 10

Категория: Жени Физик Опън

място № Състезател Клуб град точки
1 3 Диана Христова Радо Джим София 5
2 4 Силвия Божинова Фортиус 11 НСА София 10

Категория: Жени Бодифитнес Опън

място № Състезател Клуб град точки
1 6 Любомира Стефчева Пауър Фууд София 5
2 7 Камелия Димитрова Велев Варна 10
3 5 Анна-Мария Василева Масъл Арт Пловдив 15

Категория: Жени Уелнес Фитнес Опън

място № Състезател Клуб град точки
1 10 Милена Иванова Масъл Арт Пловдив 5
2 11 Мирена Митева Велев Варна 10
3 9 Рая Георгиева Флекс Разград 17
4 8 Моника Келчева Масъл Арт Пловдив 18

Категория: Жени Бикини Фитнес Мастерс

място № Състезател Клуб град точки
1 12 Яна Грудова Кобра Стара Загора 8
2 14 Димитрина Иванова Масъл Арт Пловдив 11
3 18 Вера Любенова Масъл Арт Пловдив 18
4 16 Наталия Костадинова Масъл Арт Пловдив 22
5 13 Даниела Блажева Ти-рекс Велико Търново 24
6 17 Марина Илиева Масъл Арт Пловдив 24
7 15 Таня Субашева Флекс Разград 35
Категория: Жени Бикини фитнес до 160 см

място № Състезател Клуб град точки
1 120 Ралица Панайотова Славия Спортес София 5
2 113 Яна Грудова Кобра Стара Загора 16
3 112 Йоанна Каменова Флекс Разград 22
4 117 Елена Димитрова Флекс Карлово 24
5 119 Габриела Неделчева Масъл Арт Пловдив 26
6 111 Стефани Стругарова Флекс Разград 27
7 114 Мирела Георгиева Радо Джим София 30
8 110 Петя Коларова Флекс Разград 34
9 116 Вера Любенова Масъл Арт Пловдив 40
10 118 Светла Русева Радо Джим София 45
11 115 Екатерина Гушева Аполон Роси Кюстендил 55

Категория: Жени Бикини фитнес до 164 см

място № Състезател Клуб град точки
1 130 Елена Петкова Драганички Джим София 11
2 125 Ралица Кашинова Кобра Стара Загора 11
3 122 Румяна Калоферова Кобра Стара Загора 18
4 133 Теодора Маринова Ти-рекс Велико Търново 22
5 129 Таня Тренкова Аполон Роси Кюстендил 28
6 127 Веселина Маринова Ти-рекс Велико Търново 30
7 123 Наталия Костадинова Масъл Арт Пловдив 40
8 128 Ирена Тодорова Аполон Роси Кюстендил 42
9 124 Екатерина Шумова Нинов Монтана 44
10 132 Марина Илиева Масъл Арт Пловдив 49
11 131 Мария Влахова Аполон Роси Кюстендил 50
12 126 Златина Дерменджиева Флекс Разград 53
13 121 Емилия Топалова Мистър Юнивърс Велико Търново 54

Категория: Жени Бикини фитнес до 169 см

място № Състезател Клуб град точки
1 142 Константина Кьосева Масъл Арт Пловдив 7
2 143 Драгомира Китанова Кобра Стара Загора 12
3 138 Димитрина Иванова Масъл Арт Пловдив 21
4 139 Нели Семкова Флекс Разград 22
5 140 Юлиана Янева Мистър Юнивърс Велико Търново 32
6 137 Виктория Иванова Масъл Арт Пловдив 35
7 134 Биляна Цанкова Флекс Разград 37
8 135 Весела Костадинова Флекс Карлово 39
9 146 Беатрис Бонева Масъл Арт Пловдив 45
10 145 Яна Булкина Масъл Арт Пловдив 46
11 136 Карина Малинова Бодимастер София 46
12 147 Силвия Георгиева Мистър Юнивърс Велико Търново 54
13 141 Александрина Митова Бъдин Видин 60
14 144 Илиана Кипарисуди Радо Джим София 65
15 148 Радостина Здравкова Радо Джим София 68

Категория: Жени Бикини фитнес над 169 см

място № Състезател Клуб град точки
1 154 Анастасия Тюлкина Велев Варна 5
2 157 Йоанна Тодорова Пауър Фууд София 16
3 149 Теодора Илиева Бодимастер София 20
4 152 Станислава Лекова Радо Джим София 21
5 151 Габриела Варнова Кобра Стара Загора 23
6 156 Августина Тодорова Трек България Казанлък 28
7 150 Михаела Михайлова Трек България Казанлък 29

Категория: Жени Бикини фитнес Абсолютна

място № Състезател Клуб град точки
1 154 Анастасия Тюлкина Велев Варна 5
2 120 Ралица Панайотова Славия Спортес София 13
3 130 Елена Петкова Драганички Джим София 15
4 142 Константина Кьосева Масъл Арт Пловдив 16
Категория: Класически културизъм до 175 см

място № Състезател Клуб град точки
1 22 Петър Петров Флекс Разград 5
2 20 Петър Мирчев Чани Варна 10
3 24 Бисер Йотов Пауър Фууд София 15
4 21 Митко Радев Гладиатор Разград 22
5 25 Божидар Милев Пауър Фууд София 22
6 23 Боян Илиев Уестджим София 30

Категория: Класически културизъм до 180 см

място № Състезател Клуб град точки
1 36 Ангел Данчев Флекс Разград 5
2 34 Даниел Дянков Драганички Джим София 15
3 33 Владимир Владимиров Уестджим София 18
4 26 Иван Радев Кобра Стара Загора 19
5 30 Десимир Иванов Стринг Стара Загора 21
6 27 Никола Попов Славия Спортес София 26
7 28 Любослав Георгиев Аполон Роси Кюстендил 40
8 32 Владислав Коцев Флекс Разград 42
9 29 Мирослав Христов Стринг Стара Загора 43
10 31 Тодор Недевски Чани Варна 45

Категория: Класически културизъм над 180 см

място № Състезател Клуб град точки
1 39 Деян Илиев Славия Спортес София 10
2 38 Денис Ислям Славия Спортес София 16
3 40 Мартин Харалампиев Славия Спортес София 16
4 192 Николай Козарев Кобра Стара Загора 16
5 35 Павел Павлов Флекс Разград 17
6 37 Цветозар Балканджиев Уестджим София 30
7 41 Младен Петков Славия Спортес София 37
8 42 Кирил Кирязов Аполон Роси Кюстендил 38

Категория: Класически културизъм Абсолютна

място № Състезател Клуб град точки
1 36 Ангел Данчев Флекс Разград 5
2 39 Деян Илиев Славия Спортес София 12
3 22 Петър Петров Флекс Разград 13
Категория: Мъже Физик до 176 см

място № Състезател Клуб град точки
1 68 Валентин Петков Масъл Арт Пловдив 4
2 53 Радослав Михайлов Аполон Роси Кюстендил 8
3 70 Симеон Марков Масъл Арт Пловдив 17
4 56 Йоан Драганов Драганички Джим София 17
5 63 Петър Бундаков Драганички Джим София 24
6 57 Иван Илиев Масъл Арт Пловдив 27
7 58 Зекере Реджебов Пауър Фууд София 33
8 59 Стоил Георгиев Флекс Разград 37
9 50 Александър Божанов Уестджим София 38
10 66 Озкан Рашид Масъл Арт Пловдив 39
11 64 Валентин Терзиев Масъл Арт Пловдив 41
12 51 Християн Вътев Славия Спортес София 44
13 65 Живко Стоянов Киборг Созопол 45
14 54 Димитър Ангелов Аполон Роси Кюстендил 49
15 55 Иван Тодоров Флекс Разград 57
- 52 Бранимир Найчев Флекс Разград -
- 60 Йордан Костадинов Аполон Роси Кюстендил -
- 61 Петър Бояджиев Фортиус 11 НСА София -
- 62 Андрей Панчев Масъл Арт Пловдив -
- 67 Любомир Лазаров Гладиатор Разград -
- 69 Емил Христов Кобра Стара Загора -

Категория: Мъже Физик до 182 см

място № Състезател клуб град точки
1 77 Венцислав Георгиев Уестджим София 6
2 72 Тони Таров Пауър § Бюти София 11
3 81 Йордан Димитров Мистър Юнивърс Велико Търново 13
4 84 Роман Стоичков Нинов Монтана 16
5 79 Георги Рабухчиев Фортиус 11 НСА София 16
6 74 Костадин Радевски Аполон Роси Кюстендил 26
7 71 Иван Аврамов Славия Спортес София 34
8 75 Цветомир Вълчев Масъл Арт Пловдив 35
9 80 Николай Шангалов Тренер БГ Благоевград 35
10 83 Ивайло Колев Уестджим София 37
11 82 Алекс Киров Масъл Арт Пловдив 43
12 85 Кристофър Асенов Бъдин Видин 46
13 78 Александър Вътев Славия Спортес София 47
14 73 Свилен Стоянов Пауър Фууд София 64

Категория: Мъже Физик над 182 см

място № Състезател клуб град точки
1 95 Николай Иванов Кобра Стара Загора 6
2 90 Божидар Бораджиев Кобра Стара Загора 13
3 102 Деян Стоев Масъл Арт Пловдив 15
4 87 Цветан Тодоров Кобра Стара Загора 17
5 89 Чудомир Григоров Масъл Арт Пловдив 18
6 86 Даниел Постолов Масъл Арт Пловдив 29
7 96 Кристиян Велин Флекс Разград 32
8 88 Христо Жилков Профиспорт БГ София 32
9 100 Владислав Кожухаров Пауър Фууд София 33
10 97 Данаил Костадинов Мистър Юнивърс Велико Търново 39
11 98 Антонио Андреев Бодимастер София 46
12 99 Димитър Караиванов Фортиус 11 НСА София 48
13 101 Радослав Тодоров Гладиатор Разград 52
14 91 Живко Станчев Славия Спортес София 54
15 92 Мирослав Тюфекчиев Пауър § Бюти София 56
16 93 Димитър Вълков Славия Спортес София 62
17 94 Ангел Чавдаров Масъл Арт Пловдив 65

Категория: Мъже Физик Абсолютна

място № Състезател Клуб град точки
1 68 Валентин Петков Масъл Арт Пловдив 7
2 77 Венцислав Георгиев Уестджим София 9
3 95 Николай Иванов Кобра Стара Загора 14

Категория: Мъже Мускулеста Физика

място № Състезател Клуб град точки
1 49 Пламен Иванов Велев Варна 7
2 47 Милен Алексиев Профиспорт БГ София 11
3 44 Атанас Топузов Масъл Арт Пловдив 15
4 48 Марчел Марков Пауър Фууд София 21
5 45 Димитър Статев Драганички Джим София 22
6 43 Мехмед Острилски Костадинов София 32
7 46 Максимилиян Петров Гладиатор Разград 32

Категория: Мъже културизъм ветерани над 40 г

място № Състезател клуб град точки
1 106 Кирил Илиев Кобра Стара Загора 7
2 107 Теодор Димов Драганички Джим София 10
3 103 Цветан Манолов Радо Джим София 13
4 105 Георги Георгиев Стринг Стара Загора 21
5 109 Димитър Димитров Пауър Фууд София 24
6 108 Йордан Ценовски Пауър Фууд София 31
7 104 Димитър Славчев Пауър Фууд София 34
Категория: Културизъм до 70 кг

място № Състезател Клуб град точки
1 163 Жорж Димитров Славия Спортес София 6
2 166 Жечко Стоянов Флекс Разград 9
3 164 Симеон Александров Пехливани София 20
4 153 Ивайло Богданов Стринг Стара Загора 22
5 155 Константин Стоянов Гладиатор Разград 24
6 161 Мирослав Василев Драганички Джим София 27
7 159 Петко Живков Драганички Джим София 36
8 162 Спас Спасов Велев Варна 42
9 160 Стефан Тюфекчиев Киборг Созопол 44
10 158 Красимир Георгиев Гладиатор Разград 46

Категория: Културизъм до 80 кг

място № Състезател Клуб град точки
1 165 Даниел Рошков Флекс Разград 5
2 178 Петър Борисов Масъл Арт Пловдив 11
3 171 Георги Георгиев Тренер БГ Благоевград 14
4 167 Дилян Чиприянов Флекс Разград 23
5 172 Лъчезар Иванов Кобра Стара Загора 24
6 170 Владимир Йорданов Славия Спортес София 31
7 168 Георги Иванов Масъл Арт Пловдив 32

Категория: Културизъм до 90 кг

място № Състезател клуб град точки
1 176 Аспарух Тошков Кобра Стара Загора 10
2 174 Живко Петков Славия Спортес София 11
3 169 Мариян Френгиев Стринг Стара Загора 11
4 175 Георги Киряков Масъл Арт Пловдив 18
5 180 Павел Панов Масъл Арт Пловдив 26
6 173 Деян Пешев Уестджим София 29
7 179 Иван Събчев Велев Варна 34
8 177 Красен Александров Велев Варна 40

Категория: Културизъм до 100 кг

място № Състезател клуб град точки
1 185 Валери Енчев Драганички Джим София 5
2 183 Мирослав Димитров Феникс Хасково 11
3 182 Георги Новаков Ти-рекс Велико Търново 15
4 181 Даниел Трендафилов Масъл Арт Пловдив 19
5 186 Мирослав Евдосиев Трек България Казанлък 24
6 184 Иван Иванов Три Сет Русе 32
7 189 Венцислав Димитров Киборг Созопол 33

Категория: Културизъм над 100 кг

място № Състезател клуб град точки
1 190 Боян Иванов Трек България Казанлък 5
2 187 Юлий Русев Драганички Джим София 11
3 191 Георги Карамишев Масъл Арт Пловдив 14
4 188 Димитър Иванов Радо Джим София 22
5 193 Кирил Илиев Кобра Стара Загора 23

Категория: Културизъм Абсолютна

място № Състезател клуб град точки
1 190 Боян Иванов Трек България Казанлък 7
2 185 Валери Енчев Драганички Джим София 8
3 176 Аспарух Тошков Кобра Стара Загора 15
4 165 Даниел Рошков Флекс Разград 20
5 163 Жорж Димитров Славия Спортес София 25

 

Гл. съдия: Георги Георгиев, София

Съдия №1 – Иван Трифонов, Стара Загора
Съдия №2 – Георги Георгиев, София
Съдия №3 – Иван Тодоров, Русе
Съдия №4 – Румяна Присадова, Пловдив
Съдия №5 – Митко Славов, Бургас
Съдия №6 – Петко Гайтанджиев, Пазарджик
Съдия №7 – Велислав Велев, Варна

Комендант: Петър Добрев, Пловдив

Секретари: Ирена Илиева, София
Елеонора Велева, Варна

проф.”Христо Вакарелски” 3
тел. 0889 999 164
София, office@powerfood.bg